Home    Bybass Hi Fi    Biografia    Studio    Mastering    Artykuły    Albumy    Sklep    FAQ    Kontakt    Linki

  

Studio Emotion Converting Plant (ECP) produkuje też płyty w innych stylach muzycznych. Przykładem takiej produkcji jest ostatnio wydana płyta z wielkimi przebojami muzyki biesiadnej, "Mariusz i Natalia- Impreza Polska vol. 1"

Wchodząc na poniższe linki możecie Państwo bliżej zapoznać się z tymi płytami, 
a także posłuchać próbek mp3 z tych albumów. 
Aby zakupić płytę proszę wejść do działu 
Sklep 

Album "NIEBA" - zobacz więcej>>

  
Płyta "The Land Of Ma-La-Bur" (w przygotowaniu) - zobacz więcej>>  


 


Album "My Guitar" - zobacz więcej>>  
 

Album "Umysł Oświecony" - zobacz więcej>>


 

Płyta "Impreza Polska vol.1" - zobacz więcej>>

Album "Eterna" - zobacz więcej>>

 

Produkujemy też znakomite nagrania medytacyjnyjne i relaksacyjne, dostępnych przez lidera polskiego rynku New Age i nagrań terapeutycznych, portal Spojrzenie  www.sklep.spojrzenie.com.pl 

Oto nasze nagrania dostępne przez "Spojrzenie"

Opis produktu:

"...Od niepamiętnych czasów ludzie medytują, aby oderwać się od zwykłego, trywialnego świata i wznieść w obszary, które zwykły umysł ogarnąć i pojąć nie może. Aby to osiągnąć stosują różne, nierzadko bardzo drastyczne i wymagające wielu wyrzeczeń metody. Nagrodą jest stan poznania pozazmysłowego, w którym odpowiedź na każde pytanie jest możliwa i w którym umysł doznaje niezwykłego szczęścia i błogości. Taki stan nazywamy Oświeceniem...".

 

Opis produktu:

"...Każdego poranka wszyscy z nas stoją przed poważnym wyzwaniem. Wyzwanie to polega na takim nastrojeniu umysłu, aby spędzić stojący przed nami dzień jak najlepiej i jak najkorzystniej dla nas, aby sprawy, jakie mamy podczas tego dnia przedsięwziąć ułożyły się dla nas korzystnie i pomyślnie. By zaczerpnąć pełnymi garściami z tego, co życie ma nam do zaoferowania!

Nagrodą jest stan wyższego poznania spotykających nas zdarzeń ze względu na lepsze nastrojenie umysłu. W takiej sytuacji będziemy mogli szybciej zareagować na jakieś nieprzewidziane wydarzenia czy też szybciej uzyskać odpowiedź na wszystko, co nas spotyka podczas tego dnia, pozostawiając nasz umysł jednocześnie w stanie niezwykłego szczęścia i błogości. Taki stan nazywamy Oświeceniem w codzienności..."

 


Opis produktu:

"...Od dawien dawna wieczór uważany jest przez mistrzów medytacji i relaksacji za doskonałą porę do medytacji relaksującej. Zapadająca w sen natura i pora pomiędzy światłem dnia i zmrokiem działa korzystnie na nasze myśli i skłania do uspokojenia się. Miniony dzień zawsze pozostawia za sobą w naszym umyśle pozostałości w postaci jakichś negatywnych przeżyć, niepowodzeń, rozterek. Ważne jest, aby nie zabierać tego ze sobą w sen i aby korzystnie wyciszyć umysł przed odpoczynkiem..."

Opis produktu:

"...Budda uniósł w swojej dłoni kwiat i powiedział: "Posiadam Prawdziwe Oko Dharmy, cudowny umysł Nirwany, prawdziwą Formę Bezforemności, oraz subtelną Bramę Dharmy, niezależną od słów i przekazywaną poza doktryną. Tę powierzam Kaśyapie". Budda w swoich ostatnich słowach podkreślił, że by osiągnąć oświecenie należy polegać wyłącznie na sobie, szukać prawdy w sobie i nie ustawać w wysiłkach. Bo prawda zen nie tkwi w słowach, tkwi w osobistym doznaniu..."

Opis produktu:

"...Nagranie to jest całkowicie odmienne od wszelkich innych. Jego odmienność polega nie tylko na czysto artystycznych, muzycznych walorach, ale na jego głębokim i prawdziwym działaniu. Daje to, co każde relaksacyjne nagranie dawać powinno - prawdziwy relaks, ukojenie, odpoczynek. Jest tak skomponowane, że można go słuchać wielokrotnie i nigdy nie znuży słuchacza. Dlatego jest to nagranie, którego używa się na co dzień, a nie leży na półce po jednokrotnym przesłuchaniu !..."

 

Nagrania innych artystów:

 

Opis produktu:

Gongi i misy tybetańskie to zupełnie niezwykłe instrumenty. Powodują one silne i narastające wibracje, które są absorbowane przez ciało słuchacza. Wibracje gongów mają bardzo korzystne dla ludzkiego organizmu działanie, dlatego stosowane są w niekonwencjonalnym leczeniu najróżniejszych schorzeń, również na tle nerwowym.

Płyta znakomitego, dyplomowanego specjalisty, Stanisława Kubaszaka z Krakowa zawiera 4 nagrania pomyślane nie tylko jako świetna relaksacja, ale jako muzyka terapeutyczna. Misy i gongi potrafią dostroić nasz organizm do właściwych wibracji i spowodować ustąpienie wielu schorzeń, również tych powstałych w układzie nerwowym. Mają one ogromnie korzystny wpływ na zwiekszenie naszej koncentracji w relaksacji czy medytacji, dlatego doskonale nadają się np. do ćwiczeń Hatha Jogi czy Jogi Taoistycznej. 


English version     

 


 

Studio Masteringu ECP
 
Mastering Studio  ECP

 

 

Koncerty

 

Tuning

  Reaper Tutorial
  Reaper
Warsztaty

Bybass Hi Fi