Home    Biografia    Studio    Mastering    Artykuły    Albumy    Sklep  Remastering Płyt i plików    FAQ    Kontakt    Linki

  

TUNING I LUTNICTWO GITAROWE

 

 

Dobra gitara elektryczna czy gitara basowa to obecnie jedne z najbardziej poszukiwanych instrumentów. Trudno jest znaleźć wymarzoną gitarę, ponieważ towar dostępny w sklepach jest pozbawiony tego artystycznego, indywidualnego podejścia producenta, jakie miały instrumenty sprzed kilkudziesięciu lat. 

Wiele firm jest nierzadko znacznie przereklamowana, a jakość ich instrumentów niekoniecznie odpowiada bardzo wysokiej cenie, jaką musimy za nie zapłacić!

Nie znaczy to jednak, że nie możemy niczego poprawić w swojej gitarze - możemy, i to bardzo wiele. W wielu wypadkach jest dużo lepiej przebudować swój instrument i poprawić jego brzmienie, niż kupować nowy, znacznie droższy i niekoniecznie aż taki doskonały.

 

Zajmujemy się przebudową elektroniki gitar, wymianą przetworników włącznie z poradami jakie zastosować, naprawą uszkodzonych główek oraz innmi naprawami lutnicze. Oferujemy również profesjonalną regulację wysokości strun i napięcia śruby gryfu oraz regulację stroju gitary.

Po takich przeróbkach czy usprawnieniach Twój instrument zabrzmi o wiele lepiej i będziesz mógł nadal cieszyć się wielką przyjemnością gry!

 

Zajmujemy się również doradztwem w dziedzinie zakupu odpowiedniego instrumentu, oraz jego ewentualnej przebudowy.

 

Po wszelkie informacje związane z przeróbką gitar i gitar basowych a także ich strojeniem, ustawianiem, regulacją i naprawą prosimy pisać na:

bestmastering@gmail.com

lub dzwonić: tel: 666 11 3330

  

 

  
 

English version     

  
 

Studio Masteringu ECP
 
Mastering Studio  ECP

 

 

Koncerty

 

Tuning