Home    Biografia    Studio    Mastering    Artykuły    Albumy    Sklep
Remastering Płyt i plików
    FAQ    Kontakt    Linki

  

Mariusz Wojtoń - NIEBA
 

Kupuję >>

Jeśli szukasz muzyki, która zmieni Twoje życie i sprawi, że poczujesz się lepiej, to jest to płyta dla Ciebie! Wprowadza ona w niezwykle pogodny i spokojny nastrój, rozpędza depresję, przyjemnie energetyzuje i sprzyja koncentracji. 

"Nieba" są całkowicie odmienne od wszelkich innych płyt tego gatunku. Płyta ta nie zawiera żadnych gwałtownych dźwięków, cały tok kompozycji jest ukierunkowany na niezwykle łagodne i głębokie działanie na słuchacza. Jej odmienność polega jednak nie tylko na czysto artystycznych muzycznych walorach, ale na jego głębokim i prawdziwym oddziaływaniu na umysł i psychikę. Płyta ta daje to, co każda relaksacyjna płyta z muzyka dawać powinna- prawdziwy relaks, ukojenie, odpoczynek. Jest tak skomponowana, że można jej słuchać wielokrotnie i nigdy nie znuży słuchacza. Dlatego jest to płyta, której się używa na co dzień. 
 

Album Nieba zawiera 9 utworów zbudowanych na szerokich i bogatych brzmieniach, świetnych do wykorzystania jako muzyka relaksacyjna i medytacyjna, a także podkłady pod audycje słowne, zwłaszcza o treści kontemplacyjnej 
Płyta ta to ucieczka przed zgiełkiem i tempem współczesnego świata, dająca prawdziwy relaks i ukojenie.

"Nieba" są do nabycia za pośrednictwem niniejszej strony internetowej w dziale sklep, poprzez wydawnictwo "Alfaton" lub też poprzez serwis Amaranti www.samadi.republika.pl/relaksacja.htm

ZAPRASZAM DO POSŁUCHANIA FRAGMENTÓW TEJ DOSKONAŁEJ PŁYTY ZAMIESZCZONYCH PONIŻEJ.

Opinie: 
"...Na rynku znajduje się wiele płyt mających służyć relaksacji, olbrzymia większość z nich nie spełnia jednak swego zadania, gdyż nie jest skomponowana artystycznie i powoduje po długotrwałym słuchaniu efekt zmęczenia niekontrolowanym, monotonnym dźwiękiem. "Nieba" Mariusza Wojtonia są tak skomponowane, że można ich słuchać długo i często, i nigdy nie zmęczą słuchacza, jest to płyta, której używalność jest bardzo wysoka, zawsze chce się wracać do tej muzyki i można jej używać codziennie...".
 

"...Poza czysto estetycznymi i artystycznymi walorami tej płyty ma ona jeszcze jedną bardzo ważną cechę. Wprowadza ona umysł słuchacza w delikatne wibracje w okolicy 5 herców, co sprzyja synchronizacji półkul mózgowych, a więc uzyskiwaniu lepszych efektów przy nauce, odpoczynku i zasypianiu...".

"...Ta płyta to totalny odlot!!!! Dźwięki są boskie, jest to coś subtelnego, eterycznego i zarazem dającego potężnego kopa!..."

Więcej na ten temat można przeczytać na stronie Teoria Stymulacji Fal Mózgowych w zakładce "FAQ". 

 


Pobierz i posłuchaj mp3
z płyty NIEBA - Mariusz Wojtoń:

First Heaven (An Introduction To Paradise)
 Second Heaven (The Hellish And Heavenly Pad With Water)
Third Heaven

Fourth Heaven (Cricquets)

Fifth Heaven (WithMonks, Bells And Maracas)
Sixth Heaven (Delicate)
Seventh Heaven (Antiheaven With Singing Monk)
Eighth Heaven

Ninth Heaven (Multiplethora Eufemia In Coelis)

 

  

Studio Masteringu ECP
 
Mastering Studio  ECP

 

 

Koncerty

 

Tuning