Home    Biografia    Studio    Mastering    Artykuły    Albumy    Sklep  Remastering Płyt i plików    FAQ    Kontakt    Linki

  

Mariusz Wojtoń - "The Land of Ma-La-Bur" (album w przygotowaniu)
 

Kupuję >>

"Ziemia Ma-La-Bur jest mistyczną krainą, która jest całkowicie odmienna od wszelkich innych krain. Jest właśnie tu, gdzie mieszkasz, wokół Twojego miasta czy wsi... Ale przede jest ona na pograniczu Twojej świadomości gdzie świat widzialny łączy się z niewidzialnym, to, co odkryte z tym, co zakryte.... Jest to kraina Ducha, Ziemia Mistyczna. Poznasz ją przy słuchaniu tej płyty. Ona istnieje naprawdę, jest wewnątrz Twojej duszy". 
 

Album "The Land Of Ma-La-Bur" będzie zawierał utwory inspirowane wieloma kulturami. Stylistyka albumu będzie oscylować pomiędzy folkiem, jazzem i reggae, traktując wszystkie te formy w wolny i nie skrępowany niczym sposób, za główny cel stawiając sobie.... klimat.
Bogate brzmienia elektroniczne, bębny afrykańskie i indyjskie, elektryczny głęboki bas a przede wszystkim niepowtarzalny klimat. Autor wprowadza nowe określenie na ten styl nazywając go New Jazz Ethno Fusion. 


 
Pobierz i posłuchaj mp3
z płyty "The Land of Malabur" - Mariusz Wojtoń:

Ayaman Samadi
MaLaBur Three
Orgiastic Trance 

 
 
 

Studio Masteringu ECP
 
Mastering Studio  ECP

 

 

Koncerty

 

Tuning